KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16119081
nr 1611 9081
Akvareller
4 st, Stockholmsmotiv, bland annat Frans Lindström, yttermått inklusive ram: 26x33 - 34x26 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:38:26
7/4 19:00:58